vende ose evente kod postar ose adresë

Kurse

Nëse jeni të interesuar të ndiqni kurse private të llojeve të ndryshme, dëshironi të harroheni në krahët e një kërcimtari/kërcimtareje, të largoheni nga realiteti nëpërmjet një seance yoga, apo thjesht të praktikoni një sport që nuk është palestra apo vrapi pranë liqenit… Konsultoni kategorinë e kurseve për të pasuruar kohën tuaj të lirë.

Kursi i lindjes

Kursi i lindjes

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Galeria Tirana

Çdo çift në pritje të fëmijës së parë ka dëshirë të dijë sa më shumë se si duhet të kujdeset sa më mirë për bebin...Më shumë →

Akademia Hollywood

Akademia Hollywood

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Qemal Stafa, nr. 206

Akademia Hollywood është i vetmi institucion në Shqipëri që ofron kurse të muzikës moderne dhe klasike!

Panto Resort

Panto Resort

1 Shkruani mbresat tuaja Në hartë Shto tek të Preferuarat

Bërzhitë, Tiranë

Panto Resort është një vend pushimi krijues, për çdo moshë. Ajri i pastër, mjediset komode, larg pluhurit dhe zhurmave të qytetit, do t’ju japin kënaqësinë...Më shumë →

Nuk Ka Imazh

Love & Dance

1 Shkruani mbresat tuaja Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Barrikadave, Galeria e Tiranes

Kurse kërcimi, kitarë e violinë. Kërcime latine si salsa, bachata, merengue, cha cha cha, rueda de casino, bali di gruppo, jive, rumba, tango, vals anglez,...Më shumë →