vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Capital Tirana Hotel

Capital Tirana Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Qemal Stafa

Qëndroni me ne në qendër të qytetit të Tiranës, në hotelin më të ri të kategorisë superiore 3 yje, Capital Hotel Tirana!

Hotel Iliria

Hotel Iliria

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. e Elbasanit

I ndërtuar në një lulishte në një zonë elegante të Tiranës, pranë parkut të bukur natyral të qytetit, në rrugën e Elbasanit, ky hotel është...Më shumë →

boheme-hotel

La Boheme Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Abdyl Frasheri, Vesa Center

I ndodhur në zonën e famshme Blloku, Hotel La Bohème ofron restorant luksoz, spa dhe qendër fitnesi. Dhomat janë me mobilje mjaft moderne dhe me...Më shumë →

hotel-viktoria

Hotel Victoria

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Dibrës

Hotel Victoria, pas ndërhyrjes të thellë për rikonstruksion, dëshiron të japë për vizitorët e saj jo vetëm një shërbim “rutinë”, por diçka më shumë.

...Më shumë →
best-wetern-ark-hotel

Best Western Premier Ark

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Aeroporti Ndërkombëtar, Nënë Tereza

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel është zgjedhja ideale për ata që udhëtojnë për qëllime biznesi ose në kohë të lirë. Stil unik dhe vendi strategjik...Më shumë →

sarotel-tiranaxxl

Sar’Otel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Kostandin Kristoforidhi Nr.1

Sar’Otel është një hotel i pozicionuar në zemër të qytetit të Tiranës, në një ndërtesë e cila është prezente që prej vitit 1938.